_logo 1.jpg (3994 bytes)     _slogan.jpg (3426 bytes)

_body_P.jpg (4480 bytes)

LUKE elektric s.r.o.   č.p. 1072,  735 71 Dětmarovice,  tel+fax: 596 550 005

_bod.gif (145 bytes)  o stránku zpět        I     _bod.gif (145 bytes)   na úvodní stránku         I       _bod.gif (145 bytes)  kontaktní formulář      I       _bod.gif (145 bytes)  e-mail


 

Proč si pořídit elektrokolo značky  GUEWER ?


• Všechny elektrokola GUEWER jsou schválena a certifikována pro provoz na pozemních komunikacích v zemích EU.
• Záruka na elektrokolo i akumulátory je 24 měsíců.
• Na elektrokola není třeba řidičské oprávnění.
• Je vhodné pro seniory a tělesně postižené občany, kterým vzhledem k pohybovým potížím pomůže opět pohodlně a bez námahy cestovat.
• Kola nevyžadují speciální údržbu, obsluhu zvládne každý, kdo umí jezdit na kole.
• Jsou ideálním prostředkem na dopravu do zaměstnání s minimálními provozními náklady.
• Elektrokola jsou v současné době velmi oblíbena při rekreační cyklistice. Bez větší námahy zvládnete kopcovitý a horský terén.
• Elektrokola jsou doporučována jako rehabilitační pomůcka po operacích kyčelních a koleních kloubů.
• Dojezd kola na baterii je cca 50 km, při použití pedálového asistentu se dojezd prodlužuje (záleží na terénu a povětrnostních vlivech)
• Pokud dojde baterie, je možné pokračovat v jízdě klasickým způsobem (došlapat). Baterii lze jednoduše dobít pomocí nabíječky (přibližně za 2 - 4 hodiny všude tam, kde je k dispozici 230 V).
• Rychlost kola je ze zákona omezena na 25 km/h, po překročení rychlosti se motor sám odpojí a vy pokračujete dále vlastní silou. Výkon motoru nesmí přesáhnout trvalý výkon 250 W.

Bližší informace Vám zašleme e-mailem na požádání,
 popřípadě Vám dotazy zodpovíme rádi v pracovní době na telefonním čísle 596 550 005.
Na tomto telefonním čísle si můžete případně domluvit i zkušební předváděcí jízdu.


     Typy elektrokol GUEWER cena

CAMP

detail ZDE


Model s novým a vyztuženým rámem.
Lehké skládací elektrokolo s lithiovou baterií o kapacitě 36V/10 Ah za skvělou cenu. Výkon motoru 250W, dojezd na jedno nabití v režimu asistovaného šlapání až 50 kilometrů. Optimální model, který můžete převážet pohodlně v autě na dovolenou, na chalupu či chatu. Díky jednoduchému systému skládání si můžete kolo bleskově složit a uložit do kufru auta, cestovat s ním ve vlaku, nebo si ho vzít sebou domů.

18.900,-Kč
s DPH 21%

CAMP NEW

detail ZDE


New camp - Reflexní pruhy na pneu pro maximální viditelnost v provozu.
Pět stupňů asistence příšlapu.
Výškově nastavitelný představec dle jezdce pro maximálně pohodlnou jízdu.
Přední i zadní světla ledková, poháněna vlastní baterií. Pogumování brzdových pacek Vám vždy zajistí pohodlné a přesné brzdění kola. Kolo je vybaveno 7stupňovou přehazovačkou.

21.450,-Kč
s DPH 21%

GRAND LUX 2014

detail ZDE


Tento model  je vybaven kvalitním lehkým rámem a spolehlivým osazením. Oproti loňskému modelu je zde nová elektronika, lehčí akumulátor a další technické novinky, které činí tento nejprodávanější model ještě spolehlivější. Kolo vhodné nejen do města, ale zároveň i na delší sportovní vyjížďky. Díky akcelerátoru v rukojeti si můžete v případě potřeby oddychnout  a systém asistovaného šlapání Vám po celou dobu pomáhá zvládnout vzdálenost až 50 km.

23.900,-Kč
s DPH 21%

CROSS

detail ZDE

návod a ZL ke stažení ZDE
 

Tento úspěšný model  a vítěz testu MF se vrací v letošním roce se spoustou vylepšení a novém designu.
Nová elektronika s přehledným počítačem přináší zásadní změnu v regulaci síly pohonu. Jednoduché konektory pod řidítky umožňují snadnou údržbu a jako nadstandard nabízíme možnost připojení akcelerátoru v rukojeti, který Vám umožňuje i možnost odpočinout si při jízdě bez šlapání!

26.290,-Kč
s DPH 21%

_bod.gif (145 bytes)  nahoru       I      _bod.gif (145 bytes)   o stránku zpět        I      _bod.gif (145 bytes)  na úvodní stránku

_body_L.jpg (4409 bytes)

Copyright and Webdesign © 2014 LUKE elektric s.r.o.