_slogan.jpg (3426 bytes)

LUKE elektric s.r.o.  č.p. 1072,  735 71 Dětmarovice,  tel+fax: 596 550 005

o firmě - kontakty     ke stažení     na úvodní stránku 

internetový obchod LEshop.cz    firemní profil na  

 

 

FG

staniční a záložní baterie FG-forte

Provedení :

- AGM typ FG (standard)
- AGM typ 6FG (High Power)
- AGM typ D (Deep Cycle)
- GEL, typ DG (solar, karavan)

Ceny :

Aktuální ceník našeho zboží Vám na požádání rádi zašleme e-mailem, popřípadě Vám cenu rádi sdělíme v pracovní době na telefonním čísle 596 550 005.
Některé ze zde uvedeného zboží můžete také zakoupit v našem internetovém obchodě LEshop.cz za zvýhodněné internetové ceny.

Záruční lhůta :

Na výrobní vady 24 měsíců od data prodeje.


 

Staniční baterie, někdy také nazývané jako záložní, jsou nejčastěji olověné uzavřené baterie, tzv. systém VRLA, což je systém řízení tlaku bateriích pomocí přetlakového ventilu. V akumulátoru dochází při provozu k nárůstu tlaku, vlivem vzniků plynů na elektrodách, a tento tlak je udržován a regulován pomocí ventilu. Díky této technologii je akumulátor vhodný do uzavřených prostor (záložní zdroje, UPS), je bezpečný (nehrozí únik nebezpečných látek jakými je například kyselina), má prodlouženou trvanlivost, některé modely až na 12 let (platí pro staniční režim použití), nabízí široké uplatnění díky sortimentu kapacit od 0,8Ah až po 250Ah. Hlavní účel použití je napájení záložních systémů v okamžiku výpadku dodávek elektrické energie z rozvodné sítě, než dojde k opětovnému obnovení nebo spuštění dlouhodobých záložních systémů jako jsou např. elektrocentrály (agregáty se spalovacími motory).

 

 

 

Vstup do internetového obchodu www.leshop.cz      Vstup na firemní profil na Facebook.com      Pošlete nám zprávu přes Messenger...

nahoru         o stránku zpět          na úvodní stránku

Copyright and Webdesign © 2020 LUKE elektric s.r.o.