_slogan.jpg (3426 bytes)

LUKE elektric s.r.o.  č.p. 1072,  735 71 Dětmarovice,  tel+fax: 596 550 005

o firmě - kontakty     ke stažení     na úvodní stránku 

internetový obchod LEshop.cz    firemní profil na  

 

 

kontaktní údaje firmy LUKE elektric s.r.o.

Vstup na internetovou prezentaci firmy na www.luke.cz

LUKE elektric s.r.o., č.p. 1072, 735 71 Dětmarovice
tel.+fax.: 596 550 005, e-mail: luke@luke.cz

IČO: 28607643      DIČ: CZ28607643
Bankovní spojení:
      247370273 / 0600

otevírací doba:     Po - Pá 7.°° - 17°°,  So 8.°°-12.°° hod.
Najdete nás na mapy.cz
 
                     GPS :      49°53'3.056"N, 18°28'55.090"E    Vstup do internetového obchodu www.leshop.cz

Vstup do internetového obchodu www.leshop.cz

Vstup do internetového obchodu www.leshop.cz  internetový obchod LEshop.cz

Vstup na firemní profil na Facebook.com

Vstup na firemní profil na Facebook.com  náš firemní profil na :      Vstup na firemní profil na Facebook.com    

  můžete nás kontaktovat i přes :    Pošlete nám zprávu přes Messenger...     

 

 

krátce o firmě LUKE elektric s.r.o.

   Naše rodinná obchodní firma vznikla v roce 1994 jako sdružení dvou fyzických osob - bratrů. Od počátku jsme se plně věnovali prodeji autobaterií a to převážně firmám a podnikatelům jak v regionu Karvinska a Ostravska, tak i po celém území Moravy.
   Od roku 1996 se datuje naše spolupráce s nejstarší a nejznámější akumulátorkou v té době u nás, s firmou AKUMA a.s. Mladá Boleslav.
Byli jsme oficiálním dealerem této společnosti až do roku 2008, kdy z důvodu rozhodnutí majitele došlo k ukončení výroby baterií AKUMA v ČR. Nyní i nadále nabízíme tuto u nás stále populární, známou a kvalitní značku autobaterií, které jsou vyráběny moderními výrobními postupy u renomovaného a dlouholetého výrobce autobaterií italské firmy FIAMM S.p.A.. V roce 2009 jsme získali i velkoobchodní zastoupení jednoho z největších světových výrobců baterií - firmy EXIDE Technologies.
   Stěžejní důraz klademe na maximální uspokojení požadavků našich zákazníků a poskytování kompletních služeb spojených s prodejem baterií. Bezplatný dovoz našim velkoobchodním partnerům kamkoli v regionu Moravy, expedování ihned po telefonické objednávce a likvidaci vyřazených baterií,  jsme vždy považovali a i nadále považujeme za samozřejmost.
   Našimi zákazníky jsou převážně dopravní společnosti, prodejci náhradních dílů na automobily, provozovatelé e-shopů,  autoservisy a pod.. Nemalou částí našich odběratelů jsou i občané - motoristé z našeho okolí, kteří oceňují možnost osobní návštěvy, odborné rady a v neposlední řadě i možnost montáže zakoupené autobaterie a likvidaci starých baterií.
  
Kromě stěžejního prodeje autobaterií a motobaterií se věnujeme i prodeji trakčních akumulátorů pro manipulační techniku (VZV), trakčních bloků pro čistící stroje a el. vozíky a staničních baterií pro zálohové zdroje (UPS), solární systémy a pod.. Další ucelenou skupinou našeho sortimentu jsou zapalovací a žhavicí svíčky od společnosti BRISK Tábor a.s. a široký sortiment autožárovek jak od značkových výrobců NARVA, Osram, Philips, tak i cenově levnějších no-name značek.
   Dále dodáváme světelnou techniku německé společnosti PROPLAST, autonabíječky, měniče napětí a spoustu "drobného" sortimentu auto-elektro jako např.: pojistky, konektory, vodiče, bužírky, relé, spínače, svorkovnice, multimetry....

   Od 01.01.2010 se naše obchodní firma přetransformovala ze sdružení fyzických osob na právnickou osobu, společnost s ručením omezeným LUKE elektric s.r.o., která je nástupcem sdružení a pokračuje ve veškerých jeho obchodních aktivitách.
   Se zvyšujícím se zájmem o E-komerci jsme také pro naše zákazníky rozšířili možnost zakoupení vybraného sortimentu přes náš internetový obchod.

   V těchto dnech (aktualizováno v r. 2022) si budeme připomínat již 28 let našeho fungování na trhu a pořád se nestačíme udivovat nad tím, jak ten čas letí.....


    Všem našim odběratelům děkujeme za dosavadní přízeň.

                                                                                                                                                                 Děkujeme Vám.
  

Vstup do internetového obchodu www.leshop.cz      Vstup na firemní profil na Facebook.com      Pošlete nám zprávu přes Messenger...

nahoru         o stránku zpět          na úvodní stránku

Copyright and Webdesign © 2022 LUKE elektric s.r.o.