_slogan.jpg (3426 bytes)

LUKE elektric s.r.o.  č.p. 1072,  735 71 Dětmarovice,  tel+fax: 596 550 005

o firmě - kontakty     ke stažení     na úvodní stránku 

internetový obchod LEshop.cz    firemní profil na  

 

 


csjiskrakl.jpg (5513 bytes)

zapalovací svíčky BRISK řada EXTRA

Víceelektrodové zapalovací svíčky s oblibou doporučují pro své motory firmy: BMW, GM-Opel,VW, Škoda, SEAT, Renault, Audi, a další. Použití více elektrod prodlužuje interval výměny až na 60 000 km. Stálost velikosti elektrodové vzdálenosti a tepelných vlastností po dlouhou dobu provozu předurčuje tyto zapalovací svíčky pro použití pro velikou škálu motorů jak úplně nejmodernějších tak i pro motory starší konstrukce.

Dvě nebo tři vnější elektrody zapalovacích svíček BRISK Extra umožňují konstrukci jiskřiště otevřeného směrem do spalovacího prostoru. To usnadňuje šíření čela plamene v prvních fázích hoření a potlačuje zhášení vlivem odvodu tepla do elektrod. Možnost přeskoku jiskry na několika místech zlepšuje kvalitu zapálení směsi. Střední elektroda svíček BRISK Extra je vyplněna mědí což umožňuje optimalizovat délku špičky izolátoru a zvýšit tepelný rozsah.
Vyrábějí se v dvouelektrodovém provedení s možností přeskoku jiskry z úsad hoření na špičce izolátoru a v tříelektrodovém provedení.


Pro vyhledání správného typu zapalovací svíčky BRISK pro Vaši potřebu můžete použít níže uvedený odkaz přímo na stránkách výrobce (odkaz se otevře v novém okně) :

_bod.gif (145 bytes)    https://www.brisk.cz/katalogy/zapalovaci-svicky

Vámi vybraný typ svíčky si můžete zkopírovat do našeho e-shopu .

   zakoupit svíčky BRISK můžete ZDE - e-obchod LEshop.cz

Vhodnou svíčku si můžete také vyhledat v některém z katalogů ve formátu .pdf který si můžete stáhnout z naší stránky ZDE.

 

 

Vstup do internetového obchodu www.leshop.cz      Vstup na firemní profil na Facebook.com      Pošlete nám zprávu přes Messenger...

nahoru         o stránku zpět          na úvodní stránku

Copyright and Webdesign © 2020 LUKE elektric s.r.o.