_slogan.jpg (3426 bytes)

LUKE elektric s.r.o.  č.p. 1072,  735 71 Dětmarovice,  tel+fax: 596 550 005

o firmě - kontakty     ke stažení     na úvodní stránku 

internetový obchod LEshop.cz    firemní profil na  

 

 

zapalovací svíčky BRISK řada SILVER

Spalování LPG má své specifické problémy.
  Mnoho vědeckých výzkumů již prokázalo, že používání LPG jako alternativního paliva pro spalovací motory je výhodné z několika hledisek. Nejdůležitější je, že motory používající jako paliva LPG produkují zplodiny, které jsou šetrnější k životnímu prostředí než zplodiny produkované motory spalující benzín nebo naftu. Při spalování LPG, vzniká o 10- 25%  kysličníku uhelnatého méně, než při spalování benzínu. Přitom  kysličník uhelnatý má podstatný vliv na globální oteplování.
  Z hlediska ekologie provozu si uživatelé umí spočítat výhody nižších provozních nákladů.
Spalování LPG má však i své specifické problémy. Jedním z největších je obtížnější zapalitelnost v důsledku nehomogenní směsi plynů se spalovacím prostoru. Důsledkem je zvýšený požadavek na napětí zapalovací soustavy a obtížnější startovatelnost při nízkých teplotách
.
  Eliminovat tyto problémy pomáhají zapalovací svíčky BRISK SILVER, konstruované speciálně pro zapalování plynu v motorech poháněných LPG. Zapalovací svíčky BRISK SILVER mají  speciální tvar jiskřiště, které umožňuje snazší přistup plynů k výboji, střední stříbrnou elektrodu o malém průměru a elektrodovou vzdáleností 0,55 mm.
  Stříbrná elektroda zajišťuje stálost parametrů výstupní práce po celou dobu životnosti a zároveň díky vysoké tepelné vodivosti stříbra umožňuje použít delší špičku izolátoru pro konkrétní tepelnou hodnotu. Zapalovací svíčky BRISK SILVER lze používat jak pro provoz na LPG, tak i pro provoz na benzín.


Pro vyhledání správného typu zapalovací svíčky BRISK pro Vaši potřebu můžete použít níže uvedený odkaz přímo na stránkách výrobce (odkaz se otevře v novém okně) :

_bod.gif (145 bytes)    https://www.brisk.cz/katalogy/zapalovaci-svicky

Vámi vybraný typ svíčky si můžete zkopírovat do našeho e-shopu .

   zakoupit svíčky BRISK můžete ZDE - e-obchod LEshop.cz

Vhodnou svíčku si můžete také vyhledat v některém z katalogů ve formátu .pdf který si můžete stáhnout z naší stránky ZDE.

 

Vstup do internetového obchodu www.leshop.cz      Vstup na firemní profil na Facebook.com      Pošlete nám zprávu přes Messenger...

nahoru         o stránku zpět          na úvodní stránku

Copyright and Webdesign © 2020 LUKE elektric s.r.o.