_slogan.jpg (3426 bytes)

LUKE elektric s.r.o.  č.p. 1072,  735 71 Dětmarovice,  tel+fax: 596 550 005

o firmě - kontakty     ke stažení     na úvodní stránku 

internetový obchod LEshop.cz    firemní profil na  

 

 

garden

zapalovací svíčky BRISK řada GARDEN

 
Zapalovací svíčky řady GARDEN jsou speciálně konstruované pro použití v motorových pilách, motorech křovinořezů, travních sekaček a stacionárních pohonných jednotek.
  Vyznačují se spolehlivou funkcí jak při volnoběhu,tak i při maximálním výkonu, což je charakteristický druh provozu pro motorové pily. Nezanášejí se úsadami hoření a nezpůsobují samozápaly a následné vylétávání žhavých jisker z výfuku. Speciální konstrukce zajišťuje nízkou váhu a odolnost proti vibracím.
   Provozní vlastnosti zapalovacích svíček BRISK GARDEN se osvědčily jak v podmínkách "hobby", tak i "profesionál". Svíčky jsou odzkoušeny při všech běžných pracovních úkonech s malou zemědělskou mechanizací v terénu.


Pro vyhledání správného typu zapalovací svíčky BRISK pro Vaši potřebu můžete použít níže uvedený odkaz přímo na stránkách výrobce (odkaz se otevře v novém okně) :

_bod.gif (145 bytes)    https://www.brisk.cz/katalogy/zapalovaci-svicky

Vámi vybraný typ svíčky si můžete zkopírovat do našeho e-shopu .

   zakoupit svíčky BRISK můžete ZDE - e-obchod LEshop.cz

Vhodnou svíčku si můžete také vyhledat v některém z katalogů ve formátu .pdf který si můžete stáhnout z naší stránky ZDE.

 

Vstup do internetového obchodu www.leshop.cz      Vstup na firemní profil na Facebook.com      Pošlete nám zprávu přes Messenger...

nahoru         o stránku zpět          na úvodní stránku

Copyright and Webdesign © 2020 LUKE elektric s.r.o.